BSP Corrector Držanie tela – cena, vlastnosti, názory – kompletný prehľad

BSP Corrector alebo Backealth Smart Posture Corrector je nový nástroj na korekciu držania tela a dosiahnutie rovného chrbta v krátkom čase. Tento nový produkt bol predstavený ako najinovatívnejšia pomôcka na vyrovnanie chrbta prostredníctvom technológie, ktorá pomáha telu budovať svalovú pamäť za pouhých 14 dní.

9.8Puntaje de experto
BSP Corrector

cena
10
Účinnosť
9.5
Vlastnosti a dizajn
10
Užívateľské recenzie
9.5

Chrbát zvyknutý byť zhrbený môže mať množstvo estetických a zdravotných následkov. Pozrite sa na tieto príklady:

Estetický

 • Nízke sebavedomie.
 • Ovísanie prsníkov.
 • Zarastené brucho.
 • Výška je znížená.
 • Časom sa objaví hrb.

Zdravia

 • Pocit bolesti v krku, chrbte a nohách.
 • Choroby chrbtice.
 • Prítomnosť pľúcnych chorôb.
 • Depresia.
 • Nervové poruchy
 • Znížené libido

Byť s rovným chrbtom je veľmi dôležité pre vaše zdravie, pohodu a dlhovekosť. Ak je vašim cieľom skoncovať so zlým držaním chrbta a zastaviť jeho hrbenie sa, pozývame vás, aby ste v tomto čítaní pokračovali. Podrobne poznáte všetky funkcie, ktoré BSP Corrector ponúka.

Čo je korektor BSP?

BSP Corrector (Backealth Smart Posture Corrector) je inteligentný korektor držania tela, ktorý funguje iba za 14 dní. Výrobca uvádza, že jeho každodenné a správne používanie vám môže umožniť prestať sa hrbiť a automaticky zostať vo vzpriamenej polohe.

Ako to funguje

Špecialisti na túto tému uviedli, že existujúci spôsob, ako sa vyhnúť zhrbeniu, je potrebný na vytvorenie svalovej pamäte, ktorá vám automaticky umožní udržať chrbát v správnom držaní tela, aj keď si to neuvedomujete.

Na tomto je založená činnosť BSP Corrector. Výrobca naznačuje, že inteligentný korektor bude schopný sledovať polohu chrbta, keď dôjde k hrbeniu, a vydá vibračný signál, ktorý núti osobu okamžite narovnať chrbát.

Tento proces sa bude automaticky opakovať vždy, keď to telo vyžaduje, a do 14 dní sa vytvorí svalová pamäť a telo sa naučí byť vzpriamené. Po uplynutí tohto obdobia už nebude potrebné nástroj ďalej používať a aj napriek tomu sa už nebudete svaľovať kvôli svalovému korzetu, ktorý bol vytvorený.

Vlastnosti a dizajn korektora

Korektor je vhodný pre všetky vekové kategórie, veľkosti a telesné hmotnosti. Má elastické popruhy nastaviteľné na veľkosť, takže používanie nástroja je pre každého čo najpohodlnejšie.

Dá sa použiť kdekoľvek. Vďaka dizajnu BSP Corrector je nosenie takmer neviditeľné vo vnútri oblečenia.

Má polymérovú lítiovú batériu, ktorú je možné nabíjať. Batéria má kapacitu 500 mAh, čo stačí na používanie až 14 dní (čo je nevyhnutné pre priebeh liečby). Aj napriek tomu je doba jeho úplného nabitia iba 2 hodiny.

Praktické využitie. Na spustenie svojej činnosti potrebuje iba tlačidlo napájania.

Žiadne podráždenie. Popruhy na BSP Corrector sú vyrobené z hypoalergénneho materiálu, ktorý je bezpečný pre pokožku. Nehrozí podráždenie ani potenie. Dokonca aj v najhorúcejších dňoch vám z nabíjania nebude horúco.

Účinky a výhody systému Backealth Smart Posture Corrector

 • Pomáha udržiavať chrbticu vo fyziologicky vhodnom držaní tela.
 • Poskytuje úľavu od bolestí chrbta, krížov a ramien.
 • Poruchy držania tela môžete postupne opravovať.
 • Posilňuje svalnatý korzet, aby držal chrbát vystretý.
 • Rozumie ramenám a zmierňuje napätie v chrbtici.
 • Môže zabrániť spusteniu patológií, ktoré môžu byť nebezpečné.

Komponenty – vedľajšie účinky a kontraindikácie

Výrobca deklaruje výrobok ako 100% bezpečný pre mužov aj ženy. To znamená, že BSP Corrector je vyrobený z technologicky vyspelých elastických materiálov a že spĺňa všetky stanovené lekárske požiadavky.

Ako používať BSP Corrector

Ľahký a jemný vzhľad BSP Corrector uľahčuje nosenie a pohodlie pod oblečením. Nasledujúce pokyny sú tie, ktoré výrobca vydal:

 1. Korektorové popruhy by mali byť prispôsobené výške osoby.
 2. Narovnajte chrbát a nasaďte si korektor.
 3. Stlačte tlačidlo napájania.
 4. Akonáhle si korektor nasadíte, okamžite začne fungovať. Hneď ako dôjde k ohybu chrbta o viac ako 25 stupňov, čo je odporúčaný uhol, korektor spustí vibračné upozornenie.
 5. Po 14-dňovom kurze si budete môcť začať užívať rovné držanie tela a zdravý chrbát.

Názory na korektor

Pretože je to veľmi nový produkt v Slovensko a už sme mohli nájsť nejaké názory, môžeme dedukovať, ako rýchlo sa stane populárnym. Existujú desiatky produktov, ktoré boli prezentované ako spätné korektory. Len málo z nich má však dobré recenzie. V konkrétnom prípade BSP Corrector mnoho názorov hovorí o tom, že je to účinný nástroj a veľmi pohodlné a praktické použitie. Preto všetky tieto komentáre môžu byť vyhlásené za pozitívne recenzie. Zoznámte sa s niektorými z týchto skutočných názorov:

Pracoval som mnoho rokov sediac v kancelárii, pri ktorej som si neuvedomil, že mám zhrbený postoj, kým som v chrbte nezačal cítiť bolesť. Potom som začal dávať na seba pozor a uvedomil som si, že do tej polohy upadám nevedome. Hľadal som produkt od amazonu, pretože sú na tejto platforme veľmi obľúbené a narazil som na BPS korektor.

Sotva som včas pochopil, že som si ho musel kúpiť priamo od výrobcu, nákup bol skutočne veľmi jednoduchý a čas na príchod bol veľmi rýchly. V návode je napísané, že ho mám používať 14 dní, ale ja som sa rozhodla používať ho 21. Skutočne sa pre mňa stalo zvykom sedieť vzpriamene, pretože korektor ma naučil, že vždy, keď som sa ohla, musím sa okamžite narovnať. Myslím si, že je to veľmi jednoduchý a praktický nástroj, ktorý môže skutočne pomôcť.

Susana, 34 rokov

Dlho som hľadal niečo, čo by mi skutočne mohlo pomôcť zlepšiť držanie tela. Nikdy som sa neobťažoval to urobiť, ale niekoľko mesiacov som si uvedomoval, že to esteticky vyzerá zle. Priateľ mi dal korektor BPS a odkedy som ho začal používať, začínam si všímať zmeny.

Teraz, zakaždým, keď si ho nasadím a zohnem sa, vibračný signál, ktorý vydáva, mi pripomína, ako zle sedím. Po niekoľkých dňoch používania začínam problém vedome napravovať a zostať dlhšie vo vzpriamenej polohe. Budem ho používať niekoľko dní a uvidíme, aký bude konečný výsledok.

Renata, 27 rokov

Cena BSP korektora

Cena BSP Corrector alebo Backealth Smart Posture Corrector je 98 EUR. Výrobca ale ľuďom sprístupnil 50% zľavu na jeho nákup iba za 49 EUR. Takáto propagácia je obmedzená a môže sa kedykoľvek skončiť. Odporúčame vám, ak ste sa už rozhodli pre kúpu nástroja, prístup k nemu práve teraz a využiť výhody zníženej ceny.

Kde kúpiť Inteligentný korektor držania tela Backealth

Ideálne miesto na nákup BSP Corrector je prostredníctvom oficiálnych webových stránok výrobcu. Ak to urobíte týmto spôsobom, získate originálny a spoľahlivý korektor, ktorý efektívne narovná vaše držanie tela a bude mať zdravý chrbát.

Ako nakupovať

 1. Prejdite na oficiálnu webovú stránku.
 2. Vyplňte objednávkový formulár zadaním mena, telefónneho čísla a krajiny.
 3. Počkajte na zavolanie personálu zodpovedného za predaj korektora BSP na overenie adresy doručenia balíka.
 4. Po uplynutí uvedených dní môžete produkt dostať z pohodlia domova, kancelárie alebo z iného dôvodu.
 5. Budete mať k dispozícii 2 spôsoby platby, a to buď prostredníctvom webovej stránky, alebo po úspešnom prijatí korektora.

BSP korektor na amazone – ebay – aliexpress

Amazon má na predaj veľké množstvo korektorov držania tela. Pri kúpe BSP Corrector nie je vhodné hľadať ho prostredníctvom akéhokoľvek sprostredkovateľa. Patria sem stránky ako amazon, ebay, aliespress alebo akékoľvek iné stránky elektronického obchodu. Jediným bezpečným miestom je oficiálna webová stránka výrobcu.

BSP korektor v Mercadone – lekárne

Lekárne, podobne ako Mercadona, nie sú správnymi miestami na nákup originálneho korektora polohy od spoločnosti BSP Corrector. Opäť trváme na tom, že za predaj tohto originálneho výrobku je zodpovedný iba výrobca.

Náš záver

BSP Corrector alebo Backealth Smart Posture Corrector je nástroj používaný na korekciu polohy a dodanie zdravia chrbta. Jeho vlastnosti naznačujú, že je to životaschopná možnosť pre mužov a ženy v každom veku, ktorí chcú narovnať držanie tela a dať telu správny tvar, ktorý v určitom okamihu stratili.

Dizajn a materiál, z ktorého bol vyrobený, na základe toho, čo sme mohli nájsť, ho robia bezpečným pre ľudí. Zvážte, že zlé držanie chrbta sa môže stať nielen estetickým problémom, ale môže tiež ovplyvniť zdravie tým, že predstavuje rôzne podmienky, ktoré ovplyvňujú pohodu. Ak teda máte záujem o zlepšenie držania tela, môžete si objednať BSP Corrector a nechať ho fungovať.

Bez ohľadu na používanie tohto nástroja vždy pamätajte na to, ako sa staráte o svoje držanie tela a vyhýbajte sa leňošeniu, ktoré môže časom ovplyvniť váš život.

Ak sa vám tento článok páčil, zdieľajte ho na pintereste.

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta