Intenskin intenzívna starostlivosť o pleť a omladzovací krém – úplná recenzia

Intenskin je krém, ktorý je vďaka svojim zložkám vo formulácii propagovaný ako 100% prírodný. Je naznačené, že jeho použitie nespôsobuje vedľajšie účinky alebo kontraindikácie. Jeho najväčšou deklarovanou výhodou je regenerácia pokožky tváre, vďaka čomu vyzerá mladšie. Oficiálne údaje a skutočné názory profesionálnych dermatológov i existujúcich spotrebiteľov dávajú na špecializovaných fórach najavo, že tento produkt proti starnutiu funguje a môže byť ideálnym spojencom v boji proti starnutiu.

Po celom svete sa neustále hľadajú prostriedky na omladenie tváre, ktorých zavedenie na trh Instenkin v Španielsku by mohlo byť veľkou príležitosťou pre ženy v tomto regióne. Ak ste pripravení na kúpu produktu Intenskin, choďte na oficiálnu stránku výrobcu, ale ak stále máte pochybnosti, odporúčame vám prečítať si túto recenziu. Sme presvedčení, že mať správne informácie v správnom čase môže byť účinnou pomocou pri rozhodovaní.

9.2Puntaje de experto
Evaluación de Intenskin

Precio
9
Efectividad
9.5
Composición del Producto
9.5
Opiniones de Usuarios
9

Čo je Intenskin?

Údaje nájdené v čase vytvorenia našej kontroly naznačujú, že Intenskin je krém zložený z krémov, ktorý lieči problémy spojené s prejavmi starnutia na pokožke. Má zoznam účinkov, ktoré, ak je to možné, spôsobujú, že pokožka vyzerá mladšie a zdravšie.

Zloženie a prísady

Intenskin krém je dodávaný ako účinná pomocná látka, ktorá poskytuje potrebné živiny pre starostlivosť o zdravú a zdravú pokožku. Podľa spôsobu výroby bol vyrobený z kombinácie prísad, ktoré zaisťujú výživu, vlhkosť, hladkosť a čistotu. Tieto prvky spolu spomaľujú príznaky starnutia, ale aby sme lepšie pochopili, ako to funguje, pozrime sa konkrétne, čo obsahuje:

  • Bambucký olej: pomáha predchádzať vysušeniu pokožky a stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu. Vďaka tomu je pokožka vláčna a hydratovaná.
  • Avokádový olej: znižuje pigmentáciu súvisiacu s vekom. Poskytuje tiež ochranu pokožky pred prostredím a UV žiarením.
  • Koloidné zlato: zjemňuje vrásky podporou poškodených buniek. Okrem toho spomaľuje procesy starnutia a deštrukciu kolagénu v dermis.
  • Aloe vera: môže zabrániť dehydratácii pokožky zlepšením mikrocirkulácie v bunkách. Medzi jeho mnohými výhodami môže tiež zlepšiť tón, dodať sviežosť a stimulovať obnovu pokožky.

Funkcie a výhody

Obnova buniek v pokožke trvá podľa biologického rytmu každého človeka približne 1 celý deň. Po 30 rokoch si pokožka vyžaduje na svoju obnovu najmenej 30 hodín. Čím sme starší, tým dlhší je celkový čas na zotavenie. Bez ďalších opatrení nebudú bunky fungovať normálne a nebudú schopné generovať kolagén a elastín potrebné pre zdravú a mladistvú pokožku.

Tvrdí výrobca, že Intenskin poskytuje ďalšiu pomoc, ktorú naša pokožka potrebuje, a to3 funkcií:

  • Zdvíhaniepri plnení: pri prenikaní hlbokých vrstiev pokožky aktívnymi zložkami Intenskin sa aktivuje prirodzená tvorba kolagénu a elastínu. Vďaka tomu sa dosiahne lepšia štruktúra pokožky a ovál tváre sa tonizuje.
  • Hladkosť vrások: zloženie poskytuje vitamíny a stopové prvky, ktoré sú dôležité pre hydratáciu a správne prekrvenie. Táto akcia pomáha zlepšiť pleť a vyhladiť vrásky.
  • Bielenie: zloženie je schopné inhibovať tvorbu melanínu, ktorý pomáha svetlejším škvrnám spôsobeným známkami starnutia a pokožke dodáva lepší tón.

Vedľajšie účinky a kontraindikácie

Podľa oficiálnych webových stránok sú údaje založené na dermatologickej analýze pokožky u skupiny 2 000 žien s rôznymi typmi pleti. Tieto naznačujú, že pokožka je v bezpečí pred vedľajšími účinkami a kontraindikáciami, ako aj pred akýmkoľvek iným stavom, ktorý predstavuje riziko.

Ak máte aj naďalej podozrenie na používanie Interskinu, odporúčame vám naniesť malé množstvo krému a trieť ho o časť pokožky. Pomôže vám to otestovať a zabezpečiť, aby nedochádzalo k negatívnym reakciám na kontakt s našou konkrétnou pokožkou.

Skutočné názory – komentáre – referencie

Mojím želaním vždy bolo mať dokonalú pleť a vždy som ju dosiahla, ale teraz, keď som dosiahla 35 rokov, sú príznaky starnutia prítomné. O svoju tvár som sa vždy starala, nikdy som sa nerozhodla pre krémy alebo pre niečo navyše, nikdy som to nepotrebovala. Kvôli mojim novým škvrnám a pigmentácii som išla k dermatológovi, ktorý mi vysvetlil, že v tomto veku je už nevyhnutný krém na starostlivosť o pleť. Ukázal som mu Intenskin a on súhlasil, že to využije. O výsledkoch som ho priebežne informoval a teraz je to krém, ktorý odporúča svojim ostatným pacientom na prirodzenú starostlivosť o pokožku.

Rosa, 35 rokov

Moja matka bola veľmi ovplyvnená známkami starnutia, vždy vylepšovala svoj vzhľad odporúčanými prostriedkami. Jedného dňa som zistil, že Intenskin je už k dispozícii v Španielsku, tak som ho kúpil a dal mu ho. Pokračuje v používaní niektorých liekov a zlepšil svoju starostlivosť, ale Intenskin pomohol výsledky zintenzívniť. Hovorí, že je veľmi šťastná a už ma požiadala, aby som si ju kúpil znova.

Veronica, 28

Intenskin Price

Intenskin má bežné náklady 98 EUR, ale výrobca má v súčasnosti akciu na jeho získanie za polovičnú cenu. Čo znamená, že namiesto zaplatenia takmer 100 EUR budete môcť zaplatiť iba 49 EUR. Táto ponuka sa líši a je obmedzená. Ak ste sa do tejto chvíle rozhodli a chcete si kúpiť Intenskin v Španielsku, odporúčame vám navštíviť webovú stránku práve teraz a požiadať o produkt. To zaručuje 50% propagáciu.

Kde kúpiť Intenskin

Oficiálna webová stránka je v súčasnosti jediným dostupným miestom na zakúpenie originálneho krému proti starnutiu. S sprostredkovateľmi neexistuje žiadna obchodná zmluva na predaj tohto produktu.

Intenskin in pharmacy – mercadona

Existuje veľa výrobkov proti starnutiu distribuovaných v lekárňach alebo zariadeniach, ako je Mercadona. V prípade Intenskin pripomíname, že nie je možné ich získať týmito prostriedkami.

Intenskin amazon – aliexpress – eBay

Intenskin nepredáva žiadna iná online stránka ako stránka výrobcu. Odporúčanie kúpiť produkt prostredníctvom výrobcu pokračuje. Takto sa vyhnete podvodom Intenskin a riziku straty svojej investície.

Náš záver

Každý deň sa objavujú ošetrenia a prostriedky na ošetrenie pokožky, ktoré nám pomáhajú čeliť prejavom starnutia. Je však dôležité vedieť, že naša pokožka je jemná a nemali by sme na sebe nič nájdené. Ak sme sa rozhodli použiť ako podporu kozmetické výrobky, je vhodné sa opýtať a zvoliť ten, ktorý odhaľuje svoj vzorec, princíp konania a má skutočné svedectvá. V prípade Intenskin sme boli schopní nájsť veľa informácií, ktoré nám umožnili analyzovať a vyhodnotiť. Jeho deklarované zloženie naznačuje, že môže byť dobrou pomôckou pri starostlivosti o pokožku, zlepšujúcej jej vzhľad a zdravie.

Používanie prípravku Intenskin a jeho kombinácie s dobrými návykmi (primeraná hydratácia, vyvážená strava so základnými živinami, ochrana pred UV lúčmi a správne denné čistenie) nám pomôže vychutnať si zdravú a hydratovanú pokožku, a tým pádom aj mladšiu.

Páčil sa vám tento článok? Zdieľajte to na Pintereste.

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta