Bigboy Gel pre mužov – Zložky – Výhody – Názory

O rozšírení penisu sa diskutovalo mnohokrát a názory odborníkov sú rôzne, existujú mýty a reality, skutočnou a nespochybniteľnou vecou je, že všetci muži bez výnimky chcú alebo túžia po členovi, ktorý má o pár centimetrov viac ako oni dnes vlastniť.

Dnešný deň je na rade Bigboy a najočividnejšia otázka, ktorá sa týka tohto produktu, je: Pomáha skutočne zväčšenie penisu? Je to návykové? Má to vedľajšie účinky? Za pár minút čítania to môžeme zistiť.

Čo je Bigboy?

Tvrdenie, ktoré uvádza výrobca, je, že ide o produkt prírodného pôvodu v celom svojom zložení. Bigboy je dodávaný vo forme gélu, čo trochu uľahčuje jeho aplikáciu, a pretože sa nanáša priamo na penis, jeho účinky sú rýchle a dlhotrvajúci. Tento produkt pomáha uspokojivejšiemu sexuálnemu aktu vďaka vnemom, ktoré produkujú v penise. Pracuje priamo v obehu a pomáha predĺžiť čas pohlavného styku.

Ako funguje Bigboy gel?

Výrobca vysvetľuje, že gél Bigboy sa rýchlo vstrebáva a preniká do corpus cavernosum penisu, pomáha stimulovať cirkuláciu a plne prospieva tkanivám penisu, preto gél ponúka na mužského člena účinok zvyšujúci teplotu. Stimuluje oba rast dĺžky a obvodu toho istého.

Zloženie čo tvorí tento gél

Zložky Bigboy sú prírodného pôvodu, čo deklaruje výrobca rovnakého produktu na svojej oficiálnej stránke. Tu sú prvky a tiež niektoré z jeho prírodných výhod.

Rhodiola rosea: Tejto rastline sa pripisujú vlastnosti, ktoré pomáhajú bojovať proti únave a zvyšujú fyzickú a duševnú energiu. Jedná sa o rastlinu známu ako adaptogén, ktorá pomáha telu prispôsobiť sa rôznym úrovniam emočného stresu.

Plody paulinia cupana: Je známe, že je silným afrodiziakom, ktoré priamo ovplyvňuje mobilitu spermií, je energetickým stimulantom a vo svojej štruktúre obsahuje kofeín, teofylín a triesloviny.

mäta: Táto zložka pomáha zvyšovať libido.

Šalvia: Pomáha posilňovať imunitný systém, ponúka energiu a maximalizuje energiu.

Zisky

Vysvetľuje výrobcovi produktu Bigboy, že gélový produkt ponúka podporu sexuálnej výkonnosti a tiež väčší účel generovania zväčšenia penisu, pokiaľ ide o predĺženie a jeho hrúbku. Ďalšie výhody sú uvedené nižšie.

 • Zlepšuje krvný obeh penisu.
 • Zvyšuje produkciu testosterónu.
 • Silnejšia erekcia a pevnejší člen.
 • Intenzívnejšie orgazmy.
 • Prírodné zloženie.
 • Žiadne vedľajšie účinky.
 • Nie je návykový.

Ako použiť

Na webovej stránke výrobcu je vysvetlený postup, ktorý je skutočne ľahko pochopiteľný a praktický. Tento gél by sa mal nanášať priamo na pokožku mužského člena jemnými kruhovými masážami. Odporúčanie výrobcu Bigboya je, že procedúru môžete vykonať medzi 20 a 30 minútami pred začatím sexuálneho aktu, aby ste posilnili účinky.

Vedľajšie účinky

Používatelia nepreukázali žiadne vedľajšie účinky pri používaní lieku Bigboy, odporúčame analyzovať a skontrolovať každú zo zložiek, z ktorých je zložený prípravok, a ubezpečiť sa, že niektorá z nich nespôsobila v procese alergické alebo nežiaduce reakcie.

Užívateľské recenzie

Názory, ktoré tu uvádzame, sú iba niektorými odkazmi prevzatými z internetových fór a publikujú ich ľudia, ktorí už Bigboy používali.

Vždy som si myslel, že môj penis je dobrej veľkosti, ale vedel som, že existuje pokožka, ktorá sa dá ešte predĺžiť, a to bol dôvod, prečo som požiadal o produkt Bigboy ako o produkt, ktorý sa nedá požiť, vylúčil som možnosť poškodenia. mi pomohlo udržať si erekciu dlhšie, vždy som cvičil, ale na dosiahnutie rovnováhy medzi liekom a reakciou môjho tela sa musela znížiť spotreba alkoholu.

Francisco Ramírez 32 rokov.

Moje sexuálne akty sa zhoršovali, mala som pocit, že môj manžel to nevydržal kvôli inému partnerovi, bol ku mne úprimný a spolu sme sa rozhodli požiadať Bigboya na jeho oficiálnu webovú stránku, jeho vzrušenie produkuje veľmi intenzívne orgazmy a erekcie majú boli pozoruhodne pevné.

Luisa Avilés 39 rokov.

Zmena sa netýkala iba erekcie a najťažšieho člena, ale výrazne sa predĺžil čas, ktorý dokážem vydržať pri sexuálnom akte, zvýšil som svoje cvičebné rutiny a viac sa starám o všeobecné aspekty zdravia. povedzte, že odporúčam gél Bigboy, ktorý pomáha nielen s veľkosťou penisu, ale aj predlžuje čas erekcie.

Pedro Macías 43 rokov.

Cena a kde ju kúpiť v Španielsku

Cena zverejnená spoločnosťou Bigboy je 78 €, avšak výrobca potvrdil možnosť získať ju so zľavou až 50%. Ak chcete požiadať o gél, musíte vyplniť iba formulár uvedený na stránkach výrobcu. Potom agent Kontaktujete, kde môžete objasniť všetky pochybnosti týkajúce sa spoločnosti Bigboy, kde máte tiež možnosť zaplatiť pri obdržaní vášho produktu.

Originálny gél Bigboy je k dispozícii iba na webových stránkach, to znamená, že výrobca nemá žiadny obchodný vzťah s virtuálnymi obchodmi alebo fyzickými prevádzkami. Ak ho teda vidíte zverejnený mimo oficiálnych stránok, môžete si byť istí, že nejde o originálny produkt vyrobený pomocou vyššie uvedené zložky.

Náš záver

Ako sme si už mohli všimnúť, gél Bigboy nevykazoval nežiaduce reakcie u používateľov, ktorí ho už používali, výrobca tiež objasňuje, že sa jedná o prírodný produkt, ktorého vedľajšie účinky chýbajú, produkt možno považovať za dobrú alternatívu pri hľadaní produkt, ktorý pomáha alebo zlepšuje sexuálnu aktivitu, stojí za zmienku, že pre dosiahnutie trvalých výsledkov bude veľmi dôležité uchýliť sa k činnostiam alebo zvykom, ktoré zlepšujú a maximalizujú použitie alebo aplikáciu tohto produktu. Niektoré veci, ktoré môžete implementovať, sú:

 • Technika jelqing. (Stimuluje krvný obeh penisu).
 • Kegelove cviky (Pomáha posielať viac krvi do penisu).
 • Znížte množstvo alkoholu, ktoré pijete.
 • Prestať fajčiť.
 • Cvičenie.

Existuje niekoľko vecí, ktoré môžete integrovať, ak ste sa už rozhodli zahrnúť gél Bigboy ako ďalší nástroj, zmeny môžu byť lichotivé a dobre viditeľné, ak sa zameriavate na dosiahnutie skutočnej zmeny.

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta