Motion Mat: Masážna podložka, výhody a vedľajšie účinky

Každý deň sa hľadajú rôzne alternatívy liečby chorôb alebo stavov každého druhu, aby sa viac intoxikovalo telo škodlivými chemikáliami, ktoré z dlhodobého hľadiska nakoniec poškodia orgány ako obličky, bolesti hlavy, únava, choroby kĺbov. „Poškodenie chrbtice, úzkosť, stres, nedostatok energie sú len niektoré z ťažkostí, s ktorými sa ľudia musia každý deň vyrovnať.

Po mnoho generácií, ktoré sme využívali alebo využívali v prospech tradičnej čínskej medicíny, je akupunktúra jednou z najbežnejšie používaných metódami človeka na zlepšenie mnohých zdravotných aspektov. Nie všetci ľudia však sú vhodní na použitie tejto metódy, ktorá spočíva vo vyvážení vitálnej sily pomocou ihiel zavedených v rôznych bodoch tela, ktoré pomáhajú stimulovať svaly, tkanivá a nervy.

Aj keď existujú výsledky, ktoré dokazujú jej účinnosť a akupunktúra sa považuje za vedu, mnoho ľudí nie je vhodných na vykonávanie tejto liečby, a preto sme sa rozhodli otvoriť tento priestor Motion Mat, vysvetľuje výrobcovi, že tento výrobok bol založený na starodávnej technike, ale s prihliadnutím na riziká ihiel sa rozhodol vytvoriť oporu, ktorá kov vynechá.

Čo je to Motion Mat?

Vysvetľuje tomu istému výrobcovi, že ide o dizajn masážnej podložky založený na akupunktúre. Táto prax vychádza z tradičnej japonskej a čínskej medicíny, ktorá spočíva v zavedení ihiel do rôznych častí tela, aby sa dali anestetizovať, vyliečiť choroby a eliminovať bolesti.

No, tento produkt z Motion Mat Skladá sa z aplikátorov v tvare kvetu, lekárskych plastových ihiel a neodýmových magnetov a hlavným cieľom tejto alternatívy je liečba chorôb kĺbov a problémov s chrbticou.

Ako to funguje Motion Mat?

Ako to funguje Motion Mat, je výsledkom rôznych štúdií a analýz, prítomnosť tradičnej ázijskej medicíny je drasticky vnímaná, avšak výrobca kladie osobitný dôraz na zmienku, že tento výrobok nepoškodzuje pokožku ani jej neubližuje. Cieľom každého pridaného bodu je podpora cirkulácie a krvi. prietok, Motion Mat Môže byť použitý okrem iného v oblasti chrbta, hrudníka, krku, bedier. Hlavnou funkciou je stimulácia nervových zakončení a na použitie nie je potrebný lekársky dohľad Motion Mat.

Aké je zloženie?

Z oficiálnej stránky Motion Mat Zistili sme publikované, že bol vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, aby sme mohli pomôcť s rôznymi zdravotnými problémami, v dizajne môžete vidieť nasledujúce materiály.

Ľanová látka: Ľan je úplne prírodná rastlinná tkanina, je to absorpčný, priedušný, odolný materiál, pripisujú sa mu tiež hypoalergénne vlastnosti a pomáhajú zlepšovať cirkuláciu.

Lekársky plast: Tento materiál bol široko používaný v lekárskom priemysle, má vynikajúcu tvárnosť, odolnosť a pružnosť, je to hypoalergénny materiál a veľmi ľahko sa čistí.

Kokosové vlákno: Tento prvok pomáha pri vstrebávaní minerálov a vitamínov, pomáha chrániť pred nadmernou vlhkosťou

Neodymové magnety: Tento prvok pomáha pri zmierňovaní zápalov kĺbov a svalov, pomáha znižovať hromadenie tekutín, bolesti a tiež zmierňovať črevné ťažkosti.

Výhody Motion Mat

Výhody, ktoré prináša, a na čo bol vyvinutý Motion Mat, podľa používateľov produktu a rovnakého výrobcu ich sprístupňujeme v tejto sekcii:

 • Vysoko kvalitné odolné materiály.
 • Pomáha normalizovať krvný obeh.
 • Odstráňte bolesť.
 • Pomáha regenerovať poškodené tkanivá.
 • Pokožku to nebolí.
 • Pomáha znižovať hladinu stresu a úzkosti.
 • Posilňuje imunitný systém.
 • Zabraňuje kognitívnemu poklesu.
 • Bojujte proti osteochondróze.
 • Zmierňuje bolesti hlavy.
 • Pomáha znižovať menštruačné kŕče.
 • Znižuje bolesť chrbta.
 • Naplňte bunky kyslíkom.

Ako použiť?

Indikácie výrobcu nemajú žiadne komplikácie, s Motion Mat Na ošetrenie nepotrebuje ďalšie nástroje, špeciálne miesta ani ľudí, kontakt s pokožkou aplikátora zlepšuje výsledky podložky. Niektoré techniky správneho použitia sú uvedené nižšie.

Hrudník– Podložku položte na rovný povrch, ľahnite si na chrbát tak, aby sa aplikátory zhodovali s vašou hruďou, odpočívajte najmenej desať minút.

späť: Ľahnite si na podložku tak, aby váš chrbát bol tesne nad, držte pohyby minimálne 5 minút, potom vykonajte mierny pohyb do strán, aby sa aktivovali ďalšie body. robte to aspoň 15 minút.

Krk: Podložku položte na vankúš, aby ste si mohli na aplikátory priložiť krk, urobte to do 5 až 7 minút.

Vedľajšie účinky

Podľa toho, čo tvorca Motion Mat, vedľajšie účinky nie sú súčasťou referencií o produkte, užívatelia uviedli, že nevyvolávajú alergické reakcie a že na rozdiel od akupunktúry nie sú po vpichoch ihly cítiť žiadne nepríjemné pocity.

Skutočné názory

Informácie uvedené nižšie boli prevzaté z fór pre zdravie mimo webových stránok výrobcu. Motion Mat, Sú to skutoční používatelia, ktorí chceli zanechať odkaz pre nových používateľov.

Účinok nebol na prvom sedení, ale po niekoľkých týždňoch používania Motion Mat„Cítil som sa celkom dobre, musím objasniť, že droga mi objednala lieky z lekárne, ale ani tie neboli ničím definitívnym, domnievam sa, že výsledkom je kombinácia oboch, preto môžem povedať, že odporúčam produkt.

Paulette Sicairos 37 rokov.

Bolesti kĺbov boli každý deň silnejšie, lekár mi dal ošetrenie a odporučil nejaké cviky, ako komentár spomenul podložku Motion Mat Za predpokladu, že ho používa, nemohol som mať lepšiu referenciu, tak som si ho kúpil a výsledky boli podľa želania, cvičenie, lieky a tento výrobok zanechali v mojich ústach dobrú chuť.

Andrés Figueroa 63 rokov.

Moja úzkosť bola veľká, keď som bol mladší, rozhodol som sa použiť akupunktúru, mal som však problémy s jednou z ihiel, ktorá mi bola zasunutá do ušnice, odvtedy som sa bál ihly nasadiť znova, kým som nenašiel tento druh na rohož, moja úzkosť je nižšia rovnako ako môj stres a nehrozí mi riziko, že nebudem schopná dostať z tela jednu z ihiel.

Laura Quiroz 29 rokov.

Cena a kde kúpiť

Výrobca informoval každého o oficiálnej cene produktu Motion Mat vo výške 98 EUR, zverejnil však aj 50% zľavu na uvedenú hodnotu, za ktorú by ste mohli zaplatiť 49 EUR, túto výhodu je možné získať iba z vlastnej webovej stránky, stačí vyplniť formulár so svojimi údajmi a špecializovaný agent vás bude kontaktovať a spresní vašu objednávku.

Fyzické obchody nie sú na zozname autorizovaných predajcov výrobcu ani neuvádza žiadny internetový obchod.

Náš záver

Na záver tohto príspevku môžeme povedať, že akupunktúre sa pripisuje mnoho výhod a doložených výsledkov, má však aj svoje riziká, existuje pravdepodobnosť krvácania, podliatin a hoci sú v súčasnosti ihly jednorazové a na jedno použitie, nie sú všetci ľudia sú kandidátmi na uskutočnenie tejto alternatívy Motion Mat, Je to celkom atraktívne, najmä preto, že ponúka výhody akupunktúry bez toho, aby bola pichnutá, komentáre sú väčšinou pozitívne, ale pamätajte, že nič nemôže nahradiť lekársky posudok a že pri používaní tohto produktu ste tiež odhodlaní začať so správnymi návykmi vo svojom návyku zdravotná starostlivosť.

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta