LumiViss Pro: Ochranné okuliare Výhody, názory, kde kúpiť?

Pravdepodobne si uvedomujete dôležitosť ochrany svojich očí za slnečného dňa. Nemusíte byť na slnečnom podnebí, aby ste trpeli škodlivými účinkami ultrafialového žiarenia. Nenechajte sa tým zmiasť, UV lúče sa môžu odraziť od piesku, vody, snehu, budov, a to aj za veľmi zamračeného dňa. Ako sa vyrovnať so žiarením a oslnením? Existuje produkt, ktorý sa začína označovať ako revolučný a ktorý vás môže zachrániť a pomôcť vám lepšie chrániť zrak. Všetko je o okuliaroch LumiViss Pro. Čítajte ďalej a nájdete všetky podrobnosti v tomto zhrnutí.

Čo je to LumiViss Pro?

LumiViss Pro Jedná sa o UV okuliare, ktoré poskytujú ochranu pred ultrafialovým žiarením. Začínajú si získavať popularitu, keď sa čoraz viac ľudí učí a uvedomuje si škodlivé účinky slnka. Aj keď veľa ľudí chráni svoju pokožku a stará sa o ňu, úplne ignoruje dôležitosť ochrany svojho zraku; musíme si uvedomiť, že aj naše oči absorbujú rovnaké škodlivé lúče. To je okamih, kedy ochranná vrstva okuliarov LumiViss Pro Môže vám pomôcť zabrániť škodlivému pôsobeniu UV lúčov na oči.

Krátkodobé vystavenie ultrafialovému žiareniu bez UV ochrany alebo okuliarov môže spôsobiť poškodenie podobné ako spálenie. Oči sú často červené a zapálené. Ak ste veľmi citliví na svetlo, môžete byť tiež nadmerne stimulovaní. Taktiež, ak sú vaše oči vystavené slnečnému žiareniu oveľa dlhšie, existuje riziko rozvoja sivého zákalu alebo makulárnej degenerácie v budúcnosti.

Medzi ďalšie účinky, ktoré môžu byť oveľa závažnejšie, ak dôjde k veľkému vystaveniu UV žiareniu, patrí rakovina očí a viečok a poškodenie rohovky a sietnice. Niektoré z týchto stavov sa, bohužiaľ, nedajú vyliečiť, tu je skutočný význam prevencie nosením vhodných okuliarov.

Všetky škody a zlé zaobchádzanie, ktoré sa dajú očiam podať, sa hromadia po celý život, preto je veľmi dôležité zabezpečiť primeranú ochranu vrátane detí. Asi štvrtina škôd, ktoré UV lúče spôsobujú na očiach, sa začína objavovať pred 20. rokom života. Pár slnečných okuliarov, ktoré poskytujú UV ochranu a starostlivosť, rovnako ako by mohli byť LumiViss Pro, je nevyhnutné udržiavať zdravie očí.

Ako fungujú okuliare

Podľa výrobcu týchto okuliarov sa ochrana pred ultrafialovým žiarením dosahuje blokovaním ultrafialového svetla tak, aby sa nedostalo do očí. Rovnako ako opaľovací krém poskytuje primeranú ochranu pokožky pred poškodením UV žiarením, okuliare LumiViss Pro Väčšinou blokuje ultrafialové lúče, ktoré sa dostanú do očí. Ako je uvedené, môže blokovať až 100% UV žiarenia.

Okuliare LumiViss Pro poskytujú ochranu UV-A a UV-B. Hovorí sa tiež, že blokujú až 75-90% všetkého viditeľného svetla, aby maximalizovali ochranu očí. Je dobre známe, že ďalší antireflexný povlak môže zlepšiť videnie a znížiť únavu očí. Vďaka tomu môže pekný dizajn okuliarov spôsobiť, že ľudia budú vyzerať atraktívnejšie.

Pre koho sú tieto okuliare určené?

Pre všetkých ľudí trpiacich chorobami spojenými s nadmerným vystavením umelému svetlu, slnečnému žiareniu alebo nepriaznivými účinkami modrého svetla, najmä:

 • Ľudia, ktorí sú neustále pred počítačom.
 • Zamestnanci, ktorí trávia veľa času v pracovnom prostredí s umelým osvetlením, najmä s LED osvetlením.
 • Ľudia, ktorí sú citliví na svetlo (napr. Šedý zákal, zrakovo postihnutí) a ktorí potrebujú ochranu pred ultrafialovými lúčmi a modrým svetlom.
 • Deti, ktoré trávia veľa hodín používaním tabletu, smartphonu alebo televízie.
 • Ľudia, ktorí sa venujú amatérskym vodným športom, pozemným športom, hlavne vonku.
 • Pre ľudí, ktorí sú dlhodobo vystavení slnečnému žiareniu, ako sú osoby prvej pomoci, cyklisti, stavební robotníci a opravy v exteriéri.
 • Pre ľudí, ktorých práca alebo koníček si vyžaduje použitie špičkových antireflexných a anti-UV okuliarov.

Výhody okuliarov

 • Ochrana proti modrému svetlu vyžarovanému obrazovkou počítača, tabletu, smartfónu, televízie, LED osvetlením.
 • Ochrana pred ultrafialovým žiarením.
 • Ochrana pred elektromagnetickým žiarením.
 • Znižuje únavu a únavu, začervenanie a suchosť očí, bolesti hlavy a nespavosť.

Názory na LumiViss Pro

LumiViss Pro neboli to prvé slnečné okuliare, ktoré som použil. Vyskúšal som rôzne okuliare a šošovky, ale vždy ma z nich bolela hlava. Použitie LumiViss Pro Bolo rozhodnuté so zámerom testovania tohto nového produktu. Od okamihu, keď som ich začal používať, som sa cítil lepšie a moje oči sa už necítili zranené. Už po dvoch týždňoch používania som sa cítil veľmi spokojný a môžem športovať vonku. Nákup LumiViss Pro za mňa to určite stálo.

Roberta, 39 rokov

Som vodič nákladného vozidla a neustále sa ocitám v cestovaní. Len zriedka vidím svoju rodinu a niekedy jazdím až šestnásť hodín denne. Ako možno čakáte, po toľkých hodinách jazdy mám problémy so zrakom, najmä pocit piesku pod viečkami a začervenanie. Vyskúšal som rôzne reflexné šošovky, ale aj keď fungovali dobre, po niekoľkých hodinách používania ma stále bolela hlava.

Toto sa stalo, kým ma priateľ neodporučil LumiViss Pro. K dnešnému dňu sú to jediné šošovky, z ktorých ma nebolia bolesti hlavy a rastúci pocit únavy. Nosím ich každý deň, od rána do večera, a nikdy mi to neprišlo také dobré.

Arturo, 43 rokov

Kde kúpiť LumiViss Pro?

Kúpiť okuliare LumiViss Pro, je potrebné navštíviť webovú stránku výrobcu, čo je jediné bezpečné miesto pre váš nákup. Exkluzívny predaj je zo stránky výrobcu. Nepredáva sa na stránkach Amazon, ebay, aliexpress ani na iných online stránkach okrem stránok výrobcu.

Záver

LumiViss Pro Sú to okuliare, s ktorými môžeme usúdiť, že sú efektívne, moderné, anti-UV a so širokým odrazom. Na základe vyhlásení výrobcu a rôznych skutočných názorov uvedených k produktu umožňujú v budúcnosti eliminovať bolesti hlavy, červené oči a riziko šedého zákalu. Reguluje tiež množstvo svetla, ktoré sa dostane na sietnicu. Po niekoľkých týždňoch používania umožňujú zbaviť sa najpopulárnejších problémov so zrakom. LumiViss Pro môže to byť vhodná voľba pre tých, ktorí oceňujú zdravie očí.

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta