Bezdrôtové slúchadlá Airphones Cena, recenzia?

Airphones sú pomocné zvukové zariadenia. Výrobca vysvetľuje, že používanie je jednoduché a nekomplikované, slúchadlá alebo slúchadlá sa všeobecne stali nástrojom na každodenné a nepretržité používanie, ale musíme byť opatrní, ako ich používame, prehnaný objem by mohol vážne poškodiť ucho. vnútorné, čo spôsobuje problémy so sluchom, ktoré môžu byť nezvratné.

Používanie slúchadiel môže navyše spôsobiť úzkosť a stres, ak opakovane počúvate skladbu, ktorá vytvára určitý druh závislosti, preto vám odporúčame, aby ste pri používaní Airphones výlučne na hudbu počúvali 40 minút pri odpočinku po dobu 20 minút, berúc do úvahy Všimnite si, že úroveň decibelov musí byť vždy pod 90, musíme sa tiež starať o vonkajšie zvuky, predĺžiť používanie slúchadiel o viac ako 40 minút v kombinácii s hlukom, ako sú vlaky, počas koncertu, so zvukovými klaksónmi často môže stále spôsobiť trvalé poškodenie.

Pozývam vás, aby ste poznali tento produkt a vzali všetky informácie, ktoré zodpovedajú spoločnosti Airphones, s cieľom analyzovať ho a určiť si, či to môže byť pomocné zariadenie pri vašej každodennej činnosti. Informácie, ako sú výhody, jeho cena a názory používateľov, sú nájdete tu, v čítaní, ktoré trvá len pár minút.

9.2Puntaje de experto
Hodnotiaca tabuľka

cena
9.5
účinnosť
9
Názor užívateľa
9.5
Zloženie produktu
9

Čo je to Airphones? 

Airphones boli navrhnuté tak, aby používateľom pomohli mať praktickejšie postupy, ich dizajn im umožňuje ich každodenné používanie bez problémov, sú ľahké a vyrobené z odolných materiálov. Uvádza to výrobca, ktorý vyhlasuje, že funkčnosť Airphones poskytuje výhody predovšetkým z praktického hľadiska, tieto Airphones majú úložný kufrík, ktorý sa tiež stáva ich strediskom zaťaženia, navyše ich anatómia umožňuje ľahko poznať správnu polohu, ktorá pomáha vyhnúť sa zamieňaniu pravej strany vľavo.

Ako fungujú Airphones?

Airphones, vysvetľuje výrobca, čo je bezdrôtový systém, ktorý podľa slov jeho tvorcu umožňuje udržiavať reprodukciu zvuku s niekoľkými nepretržitými hodinami, môžu byť bez problémov držané v uchu, pripojenie k mobilnému zariadeniu je cez Bluetooth a nabíjanie trvá niekoľko hodín.

Výhody, ktoré sa majú získať

Používanie telefónov Airphones vysvetľuje výrobcovi, že je praktický, ľahký a pohodlný a má dobrú vernosť zvuku. 

  • Keďže je vo vnútri ucha, je pohodlné a vďaka svojej veľkosti sú veľmi diskrétne.
  • Jeho veľkosť umožňuje, aby bol skladovaný v malých dutinách, ako sú napríklad nohavice.
  • používať ho na verejných miestach, umožňuje vám bezproblémovú komunikáciu aj napriek vonkajšiemu hluku, 
  • Odolné zaťaženie.
  • 100% bezdrôtové pripojenie.
  • ľahký a moderný dizajn.
  • Žiadne vedľajšie účinky.
  • Zostávajú v uchu, napriek náhlym pohybom, ako sú cvičenie v telocvični alebo prechádzka v parku.
  • S prípadom, ktorý umožňuje ukladanie alebo ukladanie Airphones 

794 MXN 1 588 MXN

Aké je zloženie?

Výrobca uvádza, že materiály Airphones sú vysoko kvalitné a odolné, vybrané na základe štúdií, aby ponúkli spotrebiteľom hodnotný produkt, v jeho zložení nie sú toxické materiály, 

Vedľajšie účinky a kontraindikácie

Používatelia telefónov ubezpečujú, že používanie tohto produktu nespôsobilo vedľajšie účinky alebo fyzické poškodenie, výrobca sám o sebe neuvádza žiadny druh kontraindikácie, z našej strany môžeme uviesť, že použitie načúvacích prístrojov tohto typu, Mali by sa používať s miernym objemom, pretože extrémne použitie môže spôsobiť vážne poškodenie.

Ako použiť

Použitie týchto zariadení nie je komplikované a predpokladá sa bežné používanie používateľmi, čo naznačuje výrobca, ktorý naznačuje, že úplné indikácie sa nachádzajú v obale Airphones.

794 MXN 1 588 MXN

Užívateľské recenzie

Mobilný telefón je dnes v dnešnej dobe prakticky nevyhnutný, preto som vodič, a preto je dôležité, aby som mal Airphones vo svojej práci podporu, nerozptyľujem sa za volantom a počas svojho pracovného dňa môžem odpovedať na všetky hovory, treba však poznamenať, že niekedy sú vhodnejšie používať telefón alebo ho jednoducho vynechať.

Francisco Olivas, 44 rokov.

Používam tento produkt, v telocvični, počúvanie hudby v tom čase je príjemné, mať mobilné zariadenie je evidentne elementárne, nemyslím si, že by sa Airphones mali používať celý deň, pretože by to mohlo poškodiť ušný kanál a Môže to dokonca spôsobiť trvalú hluchotu, na deň, len aby sme pomohli pri určitých činnostiach, pri ktorých nemôžeme priamo používať mobilný telefón. 

Maria Amparo Ruelas 29 rokov.

Byť taxikárom si vyžaduje, aby som bol za volantom mnoho hodín, ale zároveň musím byť v neustálej komunikácii. Airphones boli užitočným nástrojom pre moju prácu, hoci to nie je možnosť, ktorú by som mal používať počas celého dňa, ak ho používam, keď Jazdím na veľké vzdialenosti.

Jesús Ontiveros 34 rokov.

Kde si môžem kúpiť slúchadlá Airphones?

Výrobca je jediným miestom, kde je možné kúpiť originálny produkt. Internetové stránky ako amazon alebo ebay nie sú oprávnené distribuovať tento produkt, uvádza sa to týmto spôsobom, hovorí výrobca, aby sa zabránilo samotným spotrebiteľom v prístupe k alebo jeho cena je príliš vysoká.

794 MXN 1 588 MXN

Aká je cena Airphones?

Airphones sú k dispozícii na stránke výrobcu so zľavou 50%, preto namiesto zaplatenia 1581 MXN platíte iba 791 MXN, proces ich vyžiadania je jednoduchý a veľmi rýchly. Agent vás bude kontaktovať po vyplnení formulára na ich oficiálnej stránke, počas tohto hovoru budete mať možnosť objasniť všetky pochybnosti o produkte a budete môcť uskutočniť svoj nákup.

Výrobca uvádza, že má aj trojročnú predĺženú záruku s dodatočnými nákladmi 192 MXN.

Náš záver

V súčasnosti pracovné dni, denné postupy vyžadujú osobitnú podporu. Používatelia mobilných telefónov uviedli, že používanie tohto produktu im poskytuje mimoriadnu pomoc pri ich každodenných činnostiach, pretože pomáha udržiavať komunikáciu prostredníctvom hovory alebo jednoducho počúvanie hudby pri činnosti, ktorá si vyžaduje obe ruky v akcii.

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta