QGrips Čistič ušného vosku Môžete odstrániť vosk bez poškodenia ušného kanálika?

V nasledujúcich minútach objavíte všetky informácie o plastovom zariadení QGrip, ktoré by podľa slov jeho výrobcu mohlo byť zaujímavým prvkom a nástrojom na odstránenie vosku a na udržanie vnútornej strany ucha čisté. ,

Spoznajte jeho zloženie, jeho výhody a kde si môžete kúpiť originálny produkt.

9.2Puntaje de experto
Vyhodnotenie QGrips

cena
9.5
Recenzie používateľov
9
účinnosť
9
Zloženie produktu
9.5

Čo je QGrips? 

Výrobca uvádza, že QGrips je zariadenie, ktoré bolo špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovalo pomoc pri čistení ucha a uľahčilo odstraňovanie ušného vosku.

Vnútorné čistenie ucha je dôležité, pretože v dôsledku nahromadenia ušného vosku môžete zaznamenať stratu sluchu, bavlnené tampóny alebo tampóny sa neodporúčajú extrahovať z vosku, pretože namiesto ich odstraňovania majú tendenciu tlačiť viac. ušný vosk dovnútra. Tieto malé hygienické pomôcky sú ideálne iba a výhradne na ušiach, to znamená iba na vonkajšej časti ucha.

Aj keď je koža ucha veľmi tenká a citlivá, výrobca tvrdí, že komponenty QGrips sú mäkké, a preto ju môže používať celá rodina. Pozývam vás na dokončenie čítania a na zoznámenie sa so všetkými podrobnosťami QGrips.

Ako funguje QGrips?

QGrips funguje ako prostriedok na čistenie uší s tým rozdielom, že vo vnútri nezostanú žiadne zvyšky. Ušné ušné bubienko sa dá veľmi ľahko poškodiť, dokonca aj natrvalo, funkciou, ktorú QGrips plní, a popisuje ju vlastný výrobca. Toto zariadenie je veľmi podobné vývrtke alebo vývrtke, na rozdiel od vatových tyčiniek, ktoré tlačia vosk alebo vosk ďalej do ušného kanálika. QGrips zachytáva tento úlomok hlavou a odstránením zariadenia z ucha sa jednoducho zbavíte všetkého.

29,95 € 59,90 €

Výhody, ktoré sa majú získať

Výrobca uvádza, že výhody použitia QGrips sú opakom vatových tampónov alebo tampónov, pretože tieto majú tendenciu tlačiť vosk, dokonca bránia odstráneniu.

  • Zariadenie primeranej veľkosti, aby ho bolo možné nosiť v taške, je praktické a ľahké.
  • Jeho hlava je dostatočne mäkká, aby sa zmestili na veľké otvory aj na detské uši.
  • Extrahujte celkový nahromadený ušný vosk.
  • Nemá žiadne vedľajšie účinky.
  • Netoxické materiály.
  • Vo vnútri balenia je návod na podrobné informácie o detailoch QGrips.
  • Poskytuje definitívne čistenie zvukovodu.
  • Čistí bez rizika uviaznutia v ušnom kanáliku alebo v časti toho istého zariadenia.

Aké je zloženie?

Výrobca uvádza, že na výrobu QGrips sa používali vysokokvalitné plasty, ako aj mäkké silikóny, z jeho materiálov vyplýva, že sú trvanlivé bez toxického chemického obsahu. Okrem toho používatelia vyjadrujú, že používanie tohto zariadenia je jednoduché, pretože ho neváži, a jeho dizajn uľahčuje jeho držanie. Ďalšie informácie nájdete v priložených pokynoch na obale.

Vedľajšie účinky a kontraindikácie

Používatelia QGrips doteraz neprejavili nepriaznivé účinky na účinky navrhované jeho výrobcom, tí istí spotrebitelia vyjadrujú pohodlie pri používaní tohto produktu, tvorcu tohto zariadenia, nevyhlasujú kontraindikácie.

Ako použiť

Toto zariadenie sa ľahko používa, ako je vysvetlené jeho vlastným výrobcom, musíte iba vložiť produkt do ucha, ktorý sa má čistiť, a otočiť ho. QGrips počas tohto zákrutu zachytí ušnú masku vo vnútri ušného kanálika a extrahuje ju. Pre viac informácií si prečítajte celú príručku v balení.

Užívateľské recenzie

Po použití ENT na čistenie uší som sa rozhodol za túto službu neplatiť znova a požiadal som QGrips, aby ju používal so všetkými členmi rodiny, s použitím tohto zariadenia som mal určité výhody, okrem použitia peroxidu Na odstránenie vosku z času na čas už nepoužívam vatové tampóny.

Juan Gutiérrez 35 rokov.

Môj otec je starý muž a kvôli nadbytku ušného vosku je jeho sluch z času na čas postihnutý, kúpil som toto zariadenie od QGrips, aby mi pomohol pri starostlivosti o môjho otca a pri udržiavaní jeho uší, okrem týchto návštev u lekára Sú pravidelné a dbáme na to, aby všetko, čo sa týka vášho sluchu, bolo v poriadku.

Ana María González 42 rokov.

Zdôrazňujem iba to, že toto zariadenie sa používa ako čistiaci prostriedok, nie je to na liečenie hluchoty alebo ušného problému, je to výrobok, ktorý plní svoju funkciu, ale treba tiež pamätať na to, že vyhýbanie sa používaniu tampónov je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré môžeme si to uvedomiť.

Felipe Alcalá 53 rokov.

29,95 € 59,90 €

Kde môžem kúpiť?

QGrips možno nájsť iba na oficiálnych stránkach jeho výrobcu, ten istý výrobca bol tým, ktorý ho určil týmto spôsobom, aby zabránil spotrebiteľom v prístupe k napodobňovaciemu výrobku alebo za veľmi vysoké ceny.

Preto stránky ako amazon nie sú oprávnené distribuovať QGrips, fyzické obchody nie sú žiadneho druhu ani nie sú pomenované ako oficiálni predajcovia tohto zariadenia, opäť sa uvádza, že stránka výrobcu je jediným miestom na nájdenie QGrips. originál.

Aká je cena?

59,90 € je počiatočná cena, výrobca však zverejnil zľavovú ponuku 50%, takže môžete požiadať o QGrips za 29,95 €.

Stratégia nákupu je jednoduchá a vyžaduje niekoľko minút na dokončenie vašej objednávky, stačí vyplniť formulár uvedený na webových stránkach, agent zavolá, aby vyriešil obavy a pochybnosti a dokončil proces nákupu.

Náš záver

Potvrdzujeme, že ucho je dôležitým a elementárnym orgánom, ktorý je nevyhnutný na normálne a efektívnejšie vykonávanie všetkých činností, jeho údržba a čistenie musia byť významné a s najväčšou starostlivosťou, aby sa zabránilo nezvratnému poškodeniu, QGrips bol používaný mnohými používateľmi, čo znamená, že ide o zariadenie, pomocou ktorého sa vypudzovanie ušného vosku vykonáva bez toho, aby spôsobovalo vedľajšie účinky, okrem toho, že sa investícia uskutoční len raz, toto čistenie sa vykonáva z domu bez použitia ďalších nástrojov navyše.

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta