Egg Sitter: Bedrová podpora Pomáha zlepšovať držanie tela?

Výrobca tohto produktu berie do úvahy denné potreby a naznačuje, že na základe týchto potrieb bola vytvorená spoločnosť Egg Sitter , myšlienka výrobcu je, že spotrebiteľ nemá kontakt ani priamy prístup na tvrdé povrchy, s ktorými jeho Dizajn sľubuje predovšetkým pomôcť pri správnom držaní tela.

Ak ste osoba, ktorá sedí dlhú dobu, alebo viete niekoho, kto to robí, tieto informácie môžu byť užitočné, analyzovať všetky údaje, ktoré tu ponúkame, je to úplná kontrola, ktorá objasňuje pochybnosti alebo obavy, ktoré máte v súvislosti s Vajec Sitter.

Čo je to Egg Sitter?

Egg Sitter je definovaný ako produkt, ktorý pomáha poskytovať pohodlie a podporu bedrovej oblasti. Jeho výrobca ho opisuje ako vankúš z flexibilného materiálu a jeho cieľom, ako je uvedené, je poskytnúť pomoc a podporu oblasti chrbta a lepku, jeho konštrukcia je veľmi podobná bunkám plástov, ktoré sa prispôsobujú a plesniam na tele bez straty pôvodného tvaru sa jeho zložky označujú za čerstvé a pri kontakte s pokožkou nespôsobujú poškodenie.

Výrobca vyhlasuje, že rovnako ako sa prispôsobuje akémukoľvek tvaru karosérie, je prispôsobiteľný aj pre stoličky, akékoľvek sedadlá vozidiel a pre akýkoľvek priestor, ktorý potrebuje podporu a kde sa môže nakloniť k odpočinku.

Ako táto podpora funguje?

Egg Sitter je vankúšik, ktorý bol navrhnutý po rozsiahlych výskumoch a štúdiách. Autor hovorí, že rekonštituuje predovšetkým krvný obeh v panvovej oblasti, čím pomáha predchádzať vzniku opuchov, hemoroidov a v prípade mužov prostatitíde.

Výhody získané správnym použitím

  • Správne držanie tela.
  • Obracia niektoré choroby, ako je osteochondróza alebo herniovaný disk.
  • Zmierniť príznaky hemoroidov.
  • Obnovuje orgány panvy.
  • Eliminuje tlak kostrče.
  • Kvalita schválená a overená.
  • Poskytuje bedrovú podporu.
  • Pevný a odolný materiál

Aké je zloženie?

Tento výrobok je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, odolný a mäkký na dotyk. Jeho dizajn bol myšlienka ľahko prispôsobiť svoj tvar. Vyrobené z mäkkého silikónu a vode odolnej zmesi. Vo vnútri balenia Egg Sitter prichádzajú ďalšie podrobnosti a špecifikácie o tomto produkte.

Vedľajšie účinky a kontraindikácie

V tomto produkte nie sú prítomné vedľajšie účinky, nedochádza k nepríjemnostiam v jeho používaní ani k negatívnym fyzickým zmenám. Uvádzajú to niektorí kupujúci, ktorí už tento výrobok používali. Uvádzajú, že vďaka riadeniu Egg Sitter sa ich držanie tela zlepšilo a že nevykazovali žiadne príznaky alebo nepriaznivé nepohodlie.

Ako použiť

Tvorca tohto produktu vyjadruje, že Egg Sitter je doplnkom, pokiaľ ide o odpočinok na zadok, a označenie nevyžaduje špeciálne pokyny, iba základy a so zdravým rozumom. Egg Sitter by sa mal umiestniť na stoličku. , lavica, autosedačka atď. Dizajn tohto vankúša sa prispôsobí vášmu telu.

Najnovšie recenzie

Zistil som, že je to užitočný nástroj na liečbu hemoroidov, a to spolu s radom akcií, ako je jesť viac vlákniny, piť viac vody a pokračovať s liekmi predpísanými lekárom, boli dobrým tímom. Pokiaľ ide o mňa, budem pokračovať, ako aj metódy, ktoré som používal na zlepšenie svojho zdravia, ako pri používaní vajec Sitter.

Emmanuel Lara, 52 rokov.

Trvať viac ako 12 hodín denne, nie je najjednoduchšie, začal som mať problémy v chrbte, keď som išiel k lekárovi, doktor naznačil sériu fyzických cvičení a dal mi nejaké lieky proti bolesti, na odporúčanie priateľa, požiadal som Egg Sitter ako ďalšia pomoc pre moje nepohodlie, zatiaľ čo som pokračoval vo vykonávaní akýchkoľvek lekárskych indikácií, kombinoval som cvičenie, lieky a tento produkt, takže to boli metódy, ktoré priniesli fyzickú pohodu.

Javier Ramirez vo veku 41 rokov.

Po operácii som v uzdravení, aby som skrátil nohu. Po mnoho rokov som trpel silnou bolesťou chrbta, skoliózou a mnohými ďalšími fyzickými nepohodliami. Počas tohto tranzu som mal problémy, ktoré lekár naznačuje, že sú normálne, ale chcel som urobiť niečo viac, preto som sa rozhodol nájsť viac Podpora, medzi ktorou som veľa odpočinku a lieky, plus terapie, Egg Sitter bol v tomto procese nápomocný a pri ukončení môjho uzdravenia to bude môj spojenec.

Beatriz Padilla 29 rokov.

Kde ju môžem kúpiť?

Tento produkt distribuuje výhradne jeho výrobca, preto internetové predajné weby ako aliexpress, amazon alebo ebay neautorizovali predaj tohto produktu, čo zdôrazňuje, že fyzické obchody, ako sú mercadona alebo lekárne, nemajú povolenie na súčasťou výrobcu Egg Sitter , aby ste tento produkt mali na sklade.

Výrobca hovorí, že to robí týmto spôsobom, aby zabránil spotrebiteľom v prístupe k výrobkom z umelej imunity a za vysoké ceny. Oficiálna webová stránka spoločnosti Egg Sitter je preto jediným miestom na nájdenie 100% originálneho produktu.

Aká je cena Egg Sitter?

158 € je počiatočná cena tohto produktu, výrobca vysvetľuje, že nákupný proces je veľmi jednoduchý, stačí zadať oficiálnu Egg Sitter a vyplniť formulár na konci, agent vráti výzvu na uskutočnenie hovoru Podrobnosti vašej objednávky, treba poznamenať, že existuje ponuka o 50% nižšia ako pôvodná cena a jej najaktuálnejšia cena je 79 EUR.

Náš záver

Na záver, Egg Sitter môže pomôcť, aj keď najvýznamnejšou zmenou sú tvrdé povrchy, spotrebitelia tohto produktu definujú tento článok ako spojenecký doplnok vo svojej pracovnej dobe, kde musia zostať dlho bez pohybu, osobne Odporúča prijať návyky, ktoré uprednostňujú tento produkt a dopĺňajú ho. Fyzická pohoda je omnoho väčšia, držte ramená dozadu, hlavu vzpriamenú, zabráňte vyčnievaniu brucha a snažte sa držať ruky na stole. alebo na lakťovej opierke v stupni 90, čo sú niektoré z vecí, ktoré môžu pomôcť správnemu držaniu tela a telo nevytvára žiadne napätie.

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta