Lumiskin: inovatívny krém proti pigmentácii Kde kúpiť, cena?

Stres je jedným z faktorov, ktoré môžu urýchliť proces starnutia a môžu negatívne ovplyvniť našu pokožku. S typom životného štýlu, ktorý máme, má naša pokožka tendenciu zažiť rôzne problémy súvisiace so starnutím a expozíciou škodlivým znečisťujúcim látkam a slnku, čo spôsobuje prítomnosť extrémnej pigmentácie. Za týmto účelom sa vďaka prírode podarilo vytvoriť inovatívny prípravok, ktorý dokáže účinne pôsobiť proti pigmentácii pokožky, vďaka Lumiskin, silnému krému na výživu, ktorý pokožke dodáva zdravie a krásu. Čítajte ďalej a zistite, čo je toto ošetrenie pleti.

9.1Puntaje de experto
Vyhodnotenie lumiskínu

cena
8.5
účinnosť
9.5
Recenzie používateľov
9.5
Zloženie produktu
9.5

Čo je Lumiskin?

Collagena Lumiskin je nový krém s inovatívnym zložením, ktorý pôsobí proti pigmentácii pokožky a pomáha znižovať príznaky spôsobené vekom v krátkom čase. Hyperpigmentácia je problém, ktorý spôsobuje nadmernú a nerovnomernú distribúciu melanínu (kožný pigment) a je problémom, ktorý sa vyskytuje u 95% žien starších ako 25 rokov.

Tento krém s inovatívnym zložením pre depigmentáciu pokožky neutralizuje prebytok melanínu, ktorý sa hromadí v epitelových bunkách, účinne aktivuje metabolizmus spojivového tkaniva a tým stimuluje tvorbu nových kolagénových vlákien.

Kde kúpiť Lumiskin?

Krém Collagena Lumiskin Cream je možné zakúpiť iba na oficiálnych webových stránkach, v skutočnosti ide o exkluzívny produkt, ktorý nie je k dispozícii na stránkach Amazon, Ebay alebo iných priemyselných odvetviach. 

Aká je cena lumiskínu?

Cena smotany Collagena Lumiskin je v predaji obmedzená na 42,95 EUR namiesto 85,90 EUR so zľavou 50% a poštovným zdarma na dosah ruky!

42.95 € 89.90 €

Ako to funguje

Lumiskín reguluje produkciu tyrozinázy, prekurzora, ktorý aktivuje melanín, prírodný pigment vašej pokožky, aby zosvetlil tmavé škvrny a zlepšil prirodzenú žiaru pokožky. Pomáha predchádzať škodám spôsobeným UV A a UVB aktivitami a hypopigmentácii indukovanej inými faktormi, ktoré môžu spôsobiť kožné zmeny.

Toto inovatívne sérum séra bolo vytvorené ako ošetrenie proti hyperpigmentácii pokožky. Jeho zložky sú schopné neutralizovať nadmernú produkciu melanínu, ktorý sa hromadí v kožných bunkách.

Jednoducho aktiváciou metabolických procesov spojivového tkaniva a stimuláciou tvorby kolagénu.

Jedinečná receptúra ​​Collagena Lumiskin je tiež schopná:

 • Zabrániť hyperpigmentácii pokožky.
 • Reguluje a vyrovnáva tón pleti.
 • Vyhladzuje vrásky a hydratuje pokožku.

Výhody používania krému!

Jeho jedinečná receptúra ​​poskytuje pokožke aj nasledujúce výhody:

Kolagén Sérum lumiskínu je vhodné pre pokožku tváre, krku, výstrihu, ramien a ramien. Pôsobenie séra pôsobí na:

 • Blokuje proces starnutia pokožky a tvorbu vrások.
 • Eliminujte hyperpigmentáciu a zabráňte jej opakovaniu.
 • Vyhladzovaním pleti zlepší vzhľad pokožky.
 • Poskytuje pružnosť a vyhladzuje hlboké vrásky.
 • Zlepšuje ochranné procesy dermy a bunkového imunitného systému.
 • Chráni tiež pred UV žiarením.
 • Dajte svieži a zdravý tvár a ošetrené miesto.
 • Úplne eliminujte hyperpigmentáciu kože iba za jeden mesiac liečby.
 • Poskytuje viditeľnú regeneráciu vzhľadu pleti od prvého týždňa aplikácie.
 • Hladké vrásky a ryhy.
 • Doprajte svojej pokožke hladkú a ľahkú pleť.

42.95 € 89.90 €

Aké je jeho zloženie?

Kolagénový krém Lumiskin obsahuje jedinečné a výhradne prírodné zložky, ktoré nepoškodzujú pokožku a telo a pred uvedením na trh prešli mnohými klinickými testami s pozitívnymi výsledkami.

Lumiskínový kolagénový krém sa skladá zo zložiek, ktoré nie sú škodlivé pre pokožku a telo a predovšetkým prešli mnohými klinickými testami pred uvedením na trh, v skutočnosti je jeho zloženie 100% organické a predovšetkým , neobsahuje parabény, silikóny, minerálne oleje, syntetické farbivá a konzervačné látky.

Existujú vedľajšie účinky?

Zloženie Collagena Lumiskin je 100% organické, to znamená, že neobsahuje parabény, silikóny, konzervačné látky alebo iné látky, ktoré môžu spôsobiť vedľajšie účinky alebo kontraindikácie.

 • U 100% ľudí, ktorí tento výrobok použili, došlo k odstráneniu pigmentácie z pokožky.
 • V prvom týždni aplikácie si každý všimol viditeľné zlepšenie svojej pokožky.
 • Po 30 dňoch aplikácie produktu boli problémy spojené s pigmentáciou úplne odstránené.
 • U 98% žien, ktoré pravidelne používajú krém, obnovili na pokožke rovnomernú pleť.

Ako sa používa?

Použitie lumiskinu je veľmi jednoduché, opakujte nasledujúci postup aplikácie iba jeden mesiac:

 • Aplikujte každý deň ráno a večer na tvár, krk, dekolt a späť po dôkladnom vyčistení a masáži až do úplného očistenia celková absorpcia.
 • V prípade, že vaše škvrny nie sú príliš tmavé, stačí jedna aplikácia ráno.
 • Pri používaní Collagena Lumiskinnemusel používať iné kozmetické krémy.

User Reviews som užsom

Pred nákupombol veľmi skeptický, potom som si prečítal rôzne recenzie od tých, ktorí to vyskúšali a bol presvedčený. Od narodenia som mal škvrny na lícach, hnedé škvrny a pri skúšaní tohto krému som začal vidieť vylepšenia: úplne nezmizli, ale vyčistili sa a nakoniec už nepoužívam základňu, aby som ich skryl.

Selena 41 rokov

Teraz s rastúcim vekom je na mojej koži veľa škvŕn, musím ísť k chirurgovi. Môj priateľ odporučil tento krém, veľmi zamatovo, a mnoho z miest, ktoré sa objavili na mojej tvári pri použití tohto krému, bolo vyčistených.

Isabel 33 rokov

Náš záver

Tento patentovaný produkt starostlivosti o pleť je formulovaný spoločnosťou, ktorá sa už desaťročia venuje vývoju účinných látok a tvorbe inovatívnych konceptov pre kozmetiku založených na oblasti biotechnológie, Čistá chémia a extrakcia rastlín, je vedúcou spoločnosťou vo vývoji širokej škály vysoko účinných prísad starostlivosti o pleť.

Lumiskín účinkuje priamo tým, že inhibuje produkciu melanínu inhibíciou ciest a produkcie tyrozinázy, okrem regulácie ochranných funkcií kože. Zloženie a prírodné ingrediencie robia z tohto krému vynikajúci produkt, ktorý nepredstavuje zdravotné riziko a smotanu môžu používať muži a ženy v zákonnom veku.

42.95 € 89.90 €

Často kladené otázky

Kde si môžem kúpiť lumiskín?

Jediným bezpečným miestom na nákup je oficiálna stránka výrobcu.

Koľko stojí lumiskín?

V súčasnosti má Lumiskin 50% zľavu a zaplatí iba sumu 42,95 EUR.

Môžete si kúpiť v lekárňach?

Nie, Lumiskin v súčasnosti nie je k dispozícii v lekárňach.

Je Lumiskin na predaj na Amazone?

Odporúča sa kúpiť produkt na oficiálnych stránkach, pretože originál nie je na predaj v obchodoch ako Amazon, eBay alebo Aliexpress.

Ako zaručiť nákup Lumiskinu?

Jediným spôsobom, ako zaručiť nákup originálneho Lumiskinu, je urobiť ho na oficiálnej stránke výrobcu.

Estaremos encantados de escuchar lo que piensas

Deje una respuesta